• Euro Tour

• Dnes (26.10.2023) sa uskutočnila prednáška o Európskej únii v spolupráci s Europe Direct – informačným centrom so sídlom v Senici, ktoré patrí do celoeurópskej siete informačných centier. Študenti 2.TPI a 4.TPI sa dozvedeli o histórii vzniku Európskej únie, jej súčasnosti a možnostiach, ktoré najmä im, mladým ľuďom, ponúka. Na konci prednášky absolvovali interaktívny kvíz, ktorého víťazi dostali pekné propagačné predmety.

• Odborná stáž Erasmus +

• Študentky odboru učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo sa v dňoch 9.- 20. októbra 2023 zúčastnili odbornej stáže programu Erasmus+ v Prahe. Počas 2 týždňov si zvyšovali svoje odborné kompetencie v školskom klube a materskej škole. Poobede spoznávali čarovné miesta Prahy a navštívili rôzne kultúrne a športové podujatia.

• Cateringové služby

• Kompletné zabezpečenie gastro služieb na svadobnej hostine. Študenti odborov kuchár/ka, hotelová akadémia, čašník/servírka a spoločné stravovanie sa zúčastnili na prípravách, obsluhe a zabezpečení svadobnej hostiny.

Ďakujeme študentom za reprezentáciu školy a novomanželom prajeme v živote veľa spoločných úspechov.

• Hotelová akadémia Odborná prax

•

Študenti  3.ročníka odboru hotelová akadémia od dnes začínajú odbornú prax v hoteloch:

GRAND HOTEL RIVER PARK

A LUXURY COLLECTION HOTEL*****, BRATISLAVA